Musick Magazine

Metal Magazine

[konkurs] Wygraj wlotkę na Suicidal Angels!

Zbliża się sporo koncertów i poniższy konkurs nie jest ostatnim, jakie szykujemy dla czytelników w najbliższych dniach.

Do wygrania po 2 pojedyncze wejściówki na koncert w Krakowie i Warszawie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy udostępnić publicznie post konkursowy z naszego profilu FB i przesłać mailowo odpowiedź na pytanie: W którym roku powstał zespół Suicidal Angels?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres promo@musickmagazine.pl, nie zapominając o imieniu i nazwisku (ew. nicku z FB).

Rozwiązanie konkursu 15.02.

SUICIDAL ANGELS (Grecja) thrash metal
Dr. Living Dead (Szwecja) thrash metal/crossover
support: Angelus Apartida

czwartek, 19 lutego, Warszawa @ Progresja
ceny biletów: 63/73zł

piątek, 20 lutego, Kraków @ Fabryka

ceny biletów: 50/60 zł

sui_plakat

SUICIDAL ANGELS (Grecja) thrash metal:
W Grecji może i odczuwają jeszcze skutki kryzysu ekonomicznego, ale do sceny metalowej słowo “kryzys” w żadnym razie się nie odnosi. Hellada to wciąż wspaniali muzycy i wspaniałe kapele, nagrywający wspaniałe płyty oraz dający genialne koncerty. Jedną z tych świetnych formacji jest doskonale znany w Polsce kwartet Suicidal Angels.
Thrashmetalowcy z Aten goszczą u nas regularnie. Zawsze są mile widziani oraz ciepło przyjmowani. Poprzednim razem pięknie zmasakrowali narządy słuchu rodzimych thrashersów w lutym 2013 roku, gdy promowali znakomity album “Bloodbath”. Parę miesięcy później pojawili się na MetalFeście, dając kolejny kapitalny gig. Tym razem Grecy zawitają do nas w ramach trasy promującej wydany w styczniu 2014 roku piąty album “Divide And Conquer”.

DR. LIVING DEAD (Szwecja) thrash metal:
Nasi sąsiedzi z drugiej strony Bałtyku, którzy wieki temu bezskutecznie nas najeżdżali, specjalizują się nie tylko w doskonałym death metalu i hard rocku. W Szwecji potrafią też grać świetny, oldschoolowy thrash metal. Dr. Living Dead jest jednym z zespołów, które to robią.