Musick Magazine

Metal Magazine

Obituary i S.O.B. na Obscene Extreme

Obscene Extreme ogłasza kolejne gwiazdy. Dziś poznaliśmy kolejnego headlinerów – Obituary. i legendarny japoński grindcore – S.O.B. , które zagra w Trutnovie specjalny set i będzie to ich jedyny występ w Europie w tym roku.

Organizatorzy festiwalu nie ukrywają ekscytacji: Taaaak!!! Obscene Extreme udało się zaprosić bez wątpienia kultowy zespół! Prawdziwa legenda grind – S.O.B. – zagra w Europie po raz pierwszy od trasy w 1990 roku! Nieważne czy jesteś fanem grind, crust, punka czy thrashu – Japończycy zmiotą każdego! – Curby, Obscene Prod.

sob-social

 

Kolejną dobrą wiadomością jest występ Obituary. Gardło Johna Tardy’ego zaryczy w Trutnovie po raz pierwszy w 30-letniej historii zespołu.

Od czasu gdy słyszeliśmy ‘Slowly We Rot’ padamy na kolana przed wokalami Tardy’ego i niesamowicie ciężkimi gitarami Trevora Peresa. Upór i determinacja grupy zaowocowały wydaniem ‘Inked In Blood’ własnym sumptem i… prawdopodobnie jest to ich najlepszy album od 20 lat! Nieważne czy widzieliście ich niedawno czy w zeszłym wieku – koncert Obituary w niesamowicie przyjaznej atmosferze OEF będzie pamiętnym przeżyciem! – kontynuuje Curby.

 

Obscene Extreme Festival odbędzie się tradycyjnie w czeskim Trutnovie, gdzie podczas 4 dni wystąpi 69 kapel za gatunków punk, crust, grindcore, thrash czy death metal.
Banner