Musick Magazine

Metal Magazine

[konkurs] Betraying The Martyrs w Warszawie

Już 23 lutego do Warszawy przyjedzie popularna w Polsce metalcore’owa grupa Betraying The Martyrs. Dzięki organizatorom – Post Rock PL – mamy dla naszych czytelników konkurs z jedną wejściówką.

Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe i udostępnić posta o koncercie z naszej strony FB.

Odpowiedzi prosimy przesyłać do soboty (14.02.), do godziny 23:59 na adres: promo@musickmagazine.pl

Rozwiązanie konkursu w niedzielę o 16:00.

 

Pytanie brzmi: Jaki tytuł nosiło debiutanckie wydawnictwo zespołu?

BTM plakat

Z powodu problemów zdrowotnych perkusisty Texas In July był zmuszony odwołać udział w europejskiej trasie Betraying The Martyrs. W miejsce amerykańskiego zespołu występować będzie Polar. Jedyny koncert w Polsce odbędzie się 23 lutego w Klubie Hydrozagadka. Wystąpią także More Than a Thousand i Upon This Dawning. W związku ze zmianami w line-upie nastąpiła także zmiana cen biletów. Wejściówki w przedsprzedaży kosztują 50 PLN, a w dniu koncertu będą droższe o 5 PLN.

BETRAYING THE MARTYRS (metal/deathcore/Francja/Sumerian Records) http://www.facebook.com/WeAreBetrayingTheMartyrs

Betraying The Martyrs to ścisła czołówka współczesnego metalu – sześcioosobowy międzynarodowy skład (francusko-rosyjsko-brytyjski) z Paryża gra od 2008 roku. Wystarczyły zaledwie dwa albumy i EPka by zespół wyrobił sobie markę na europejskiej i światowej scenie. Znakomite melodie oraz brutalny deathcore najwyższej klasy, który miesza z podniosłymi elementami, orkiestracjami, składa się na unikalną całość, w której słychać inspiracje Bleeding Through, The Breathing Process, Winds of Plague, a nawet Dimmu Borgir.

Na scenie Hydrozagadki promować będą najnowszy, wydany w lipcu 2014 roku album “Phantom”.

MORE THAN A THOUSAND (hardcore/metalcore/Portugalia/Good Fight Records)
www.facebook.com/morethanathousand

Portugalscy muzycy po bardzo udanym występie na Impericon Never Say Die! Tour wracają do Warszawy! Zespół powstał w 2001 roku, ale dopiero dziewięć lat później, gdy supportował 30 Seconds To Mars podczas ich europejskiej trasy, wypłynął na szerokie wody europejskiej sceny muzycznej. Skład z Setubal to obecnie jedna z najlepszych kapel grających połączenie melodyjnego rocka z metalcorem, a to brzmienie świetnie sprawdza się na żywo!

POLAR (Guildford, UK)
https://www.facebook.com/thispolarnoise

Polar to kolejna perełka brytyjskiej sceny hardcore. Wydali kilka singli i jeden album własnymi siłami. Ze wsparciem takich potęg jak BBC, Drop Dead i Rock Sound na początku 2014 wypuścili świetny krążek “Shadowed By Vultures”. Zespół obecnie pracuje nad trzecią płytą.

Za każdym razem odwiedzając Polskę prezentują konkretny hardcore punkowo-rock?n?rollowy set.

UPON THIS DAWNING (metalcore/Artery Recordings)
https://www.facebook.com/uponthisdawning

Kwartet pochodzący z Włoch aspiruje do grona najbardziej popularnych kapel post-hardcore takich jak Memphis May Fire, Sleeping With Sirens czy Pierce the Veil. Mają na koncie dwa albumy – “To Keep Us Safe” nagrane dla Fearless Records oraz “We Are All Sinners” który miał swoją premierę w maju nakładem Artery Recordings. Zapracowali sobie na kontrakty z tak znanymi wytwórniami dzięki świetnym koncertom w rodzimych Włoszech oraz w Europie gdzie występowali u boku takich kapel jak Asking Alexandria, Underoath, Dance Gavin Dance czy blessthefall. Pora na ich pierwszy występ w Polsce!

23/02/2015 (poniedziałek)
Klub Hydrozagadka (Warszawa, ul. 11 Listopada 22)
Bilety:
50 PLN – przedsprzedaż wyłącznie na stronie https://www.bilety24.pl/koncert/betraying-the-martyrs-texas-in-july-upon-this-dawning-make-them-suffer-23-02-2015-warszawa-80868
55 PLN – w dniu koncertu

Facebook: https://www.facebook.com/events/1538965546337344/
Last.fm: http://www.lastfm.pl/event/3965261