Musick Magazine

Metal Magazine

Trzecia edycja DROWNFEST już wkrótce!

13 grudnia w krakowskim Kocie Karola odbędzie się kolejna edycja festiwalu DROWNFEST, którego organizatorem jest reprezentant polskiej sceny death metal/deathcore, Drown My Day.

“Trzecia edycja DROWNFEST zapowiada się na największą jak do tej pory. Tym razem na jednej scenie 13 grudnia stanie siedem, a nie sześć kapel – jak to miało miejsce przy poprzednich festiwalach. Headlinerem tego wieczoru będzie niemiecka PLACENTA, z którą swego czasu objechaliśmy spory kawał Europy podczas wspólnej trasy koncertowej. Oprócz nas i ekipy z Niemiec tego samego wieczoru zaprezentują się również nasi dobrzy znajomi i koledzy z: Materia, Veal, Scarlet Skies oraz Checked. Skład uzupełni lokalny zespół Jenna Eight, który z pewnością zagra dużą część świeżo wydanego debiutanckiego albumu. Nie możemy się już doczekać! Zapowiada się naprawdę udana impreza!”, komentuje wokalista Drown My Day, Maciek ‘Groov’ Korczak.

Otwarcie bram nastąpi o godz. 17:00, a pierwszy zespół wkroczy na scenę pół godziny później. Bilety kosztują 20 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu koncertu.

Poniżej możecie zapoznać się z klipem zespołu Placenta.