Musick Magazine

Metal Magazine

Wieści z Witching Hour Productions – Thaw, Vader, Damnation i Mordh

Do redakcji Musick Magazine nadeszła spora ilość wieści z Witching Hour Productions.


THAW NA EUROPEJSKIEJ TRASIE U BOKU BEHEMOTH I B?LZER.

Na drugiej części europejskiej trasy BEHEMOTH ? ?SATANIST TOUR? wystąpi THAW. Zespół już w ten weekend zakończy serię koncertów promocyjnych w Polsce:

28.11.2014 – Poznań – u Bazyla

29.11.2014 – Gdańsk – Wydział Remontowy

PIERWSZE  WZNOWIENIA DAMNATION

Długo oczekiwane oraz zapowiadane wznowienia CD oraz wydania vinylowe dwóch pierwszych albumów DAMNATION są już dostępne na stronie naszego nowego sklepu.
?Reborn?? oraz ?Rebel Souls? dostępne są wersjach jako :
CD,12? LP LIMITOWANY CZARNY  VINYL oraz ostatnie kopie 12? LP LIMITOWANEGO  CZERWONEGO VINYLA , a już pod koniec stycznia kolejne dwa wydawnictwa z logiem DAMNATION mini album  ?Coronation? oraz ?Demo(n)s?  zawierający dwie pierwsze demówki zespołu. Również i te wznowienia ukażą się w formie CD oraz limitowanych vinyli.

WITCHING HOUR WE WSPÓŁPRACY Z VADER

Na początek, bo już w połowie grudnia  zostanie otwarty oficjalny ekskluzywny sklep połączony z platformą komunikacyjną zespołu VADER którego Witching Hour Productions jest providerem, już dzisiaj zapraszamy na stronę: www.vaderempire.pl ,gdzie można zapisać się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące zarówno sklepu jak i wszelkich nowości dotyczących zespołu VADER, a oficjalne otwarcie nastąpi już 14 GRUDNIA.

Natomiast wczesną wiosną rozpocznie się cykl wydawnictw zespołu VADER, rozpoczynający się od wydania trzech legendarnych demówek zespołu: ?LIVE IN DECAY?, ?NECROLUST? oraz ?MORBID REICH? Będą to ekskluzywne wydawnictwa w postaci vinyli, kaset oraz Cd, sygnowane logiem naszej wytwórni. Nad oprawą graficzną już od jakiegoś czasu  pracuje ZBIGNIEW M.BIELAK.

Wraz z wydawnictwami ukaże się specjalne DVD oraz specjalny album w twardej oprawie z wczesnymi wywiadami, niepublikowanymi zdjęciami, materiałami, ciekawostkami  oraz informacjami i specjalnymi notkami przygotowanymi na to wydawnictwo . Obecnie nad graficzną stroną albumu  pracuje legendarny CHRIS MOYEN.

DEBIUT MORODH JUŻ DOSTĘPNY

20 listopada ukazała się debiutancka płyta rosyjskiego MORODH ? ?The World of Retribution? w postaci CD oraz limitowanej do 150 sztuk kasety. MORODH to przedstawiciel depresyjnego progresywnego post Black Metalu. Zespół obecnie przygotowuje się do koncertowej promocji albumu która ruszy już wczesną wiosną.

WIĘĆEJ:

www.witchinghour.pl

http://store.witchinghour.pl

https://www.facebook.com/witchinghourprods