Musick Magazine

Metal Magazine

Napalm Death odwiedzi Wrocław w najbliższy piątek.

napalm1

W najbliższy piątek, 7 listopada, na Wrocław zostanie zrzucony śmiercionośny napalm z Birmingham! Ta informacja, która sparaliżuje niejednego fana ekstremalnej muzyki, zapowiada koncert żywej legendy i ojców chrzestnych grindcore?a i death metalu ? zespołu Napalm Death.

NAPALM DEATH
grindcore / death metal ? U.K.

http://www.napalmdeath.org/

https://www.facebook.com/officialnapalmdeath

Ci starzy, jak węgiel drzewny panowie, robią swoje od zamierzchłego 1981 roku, a kilka albumów w ich niemałej dyskografii, na stałe trafiło do kanonu gatunku. Zespół promuje ostatnią płytę ?Utilitarian?, która zebrała doskonałe recenzje. Ostatnio grali we Wrocławiu w 2008 roku, więc proponujemy zapisać sobie już tera?z tę datę w kalendarzu. Drugiej takiej okazji, w najbliższej przyszłości nie będzie!

SQUASH BOWELS
grindcore ? PL

https://www.facebook.com/squashgrind

Pochodzący z Białegostoku Squash Bowels to jedna z najbardziej znanych na świecie polskich kapel sceny grindcore. Zespół uprawia grind-gore-death metal. Co to oznacza !? Nie będzie: ?zmiłuj się!?. Zatem przygotujcie się na ?grindoholizm? w czystej postaci.

THE DEAD GOATS
death metal ? PL

https://www.facebook.com/TheDeadGoats

Wchodzący z buta na metalową scenę The Dead Goats, grają old school death metal na szwedzkiej licencji. Przyjadą zaprezentować swój debiutancki LP ?Path Of The Goat? oraz ostatnie swoje wydawnictwo EP-kę ?Children of The Fungus?. Jeśli utknąłeś na dobre w metalowych latach 90?tych, a jeszcze ich nie słyszałeś, to będziesz miał idealną ku temu okazję.

DISHELL
d-beat metal ? PL

https://www.facebook.com/dishell666

Zespołem, który ?na pierwszy ogień? wystąpi tego pamiętnego dnia będzie d-beatowy Dishell z Krakowa. Dobrze będzie ma rozgrzewkę trochę potupać nogą przy ich repertuarze, zawierającym sporą dawkę metalu jak i punkowej motoryki.

7 listopada 2014 (piątek), Wrocław

Klub Alibi, ul. Grunwaldzka 67

Drzwi: 19.00, start: 20.00

Bilety: 65 zł (przedsprzedaż), 75 zł (w dniu koncertu)

Bilety dostępne są w punktach Ticketpro (Media Markt, Empik itp).