Musick Magazine

Metal Magazine

Huczne 11 urodziny Progresji

30 listopada warszawska Progresja obchodzi swoje 11. urodziny. Będą wspominki, spotkania z osobami, które tworzyły historię klubu, a także 2 wspaniałe koncerty zaprzyjaźnionych z nami zespołów: Tides From Nebula i Blindead.

Hasło przewodnie imprezy: Music After All

11 lat na rynku muzycznym, ponad 2000 koncertów zorganizowanych w Warszawie, 4 sceny: Main Stage, Noise Stage, Cafe i Hala Koło. Największe gwiazdy, najlepsze granie ? takie rzeczy tylko w Progresji!!!

Jednak Progresja to przede wszystkim ponad dekada współpracy wspaniałych ludzi, muzyczne odkrycia, koncerty gwiazd, szansa na zaistnienie młodych kapel i doskonała atmosfera.

Rok temu Klub Progresja przekształcił się w Progresja Music Zone i zmienił swoją siedzibę. Jeszcze bardziej otworzył się na kolejne gatunki muzyczne pojawiające się na światowej scenie. Coraz więcej agencji koncertowych współpracuje z Progresją, coraz więcej muzyków chce grać właśnie tu.

Z tej okazji Klub zaprasza Was na pierwszą taka imprezę urodzinową. Zgodziły się zagrać podczas niej dwa zaprzyjaźnione z Progresją zespoły: Tides From Nebula i Blindead.
Po koncercie wszystkich chętnych na afterparty w rytmie Progresji, czyli największe hity z naszych scen: od jazzu, przez rock, po nowe odkrycia. Będą także upragnione przez Was zapewne koszulki i cała masa innych atrakcji.

Konferencja prasowa pt.: Music After All

O 17:30 w Progresja Cafe odbędzie się konferencja prasowa poświęcona wkładowi Progresji w polską muzykę na żywo oraz trasie koncertowej Tides From Nebula i Blindead. Zaproszeni goście opowiedzą o tym co łączy ich z historia Progresji, czemu jest to tak wazna marka na polskim rynku i dlaczego jest tutaj po prostu fajnie.
Udział w niej wezmą: Marek ?Prezes? Laskowski (Progresja Music Zone), Maciej Karbowski (Tides From Nebula), Patryk Zwoliński (Blindead). Konferencję poprowadzi Błażej Bryzgiel (Tok FM).
Dziennikarzy zainteresowanych konferencją prasową prosimy o kontakt:promocja@progresja.com

Po konferencji zapraszamy na lampkę wina i koncert.