Musick Magazine

Metal Magazine

Przedpremierowy odsłuch splitu O.D.R.A i PARH

30 marca 2019 r. ukaże się split album O.D.R.A i PARH, dwóch polskich formacji eksplorujących najbrudniejsze rejony sludge metalu. O ile O.D.R.A z pięcioma płytami długogrającymi na koncie zapisała się na stałe w świadomości polskich miłośników gatunku, o tyle płocki PARH, który umiejętnie łączy sludge z elementami punka i death metalu, to ciągle pewne novum na polskim podwórku. Oba zespoły przygotowały swoje nagrania specjalnie na potrzeby tej kooperacji. Wydawnictwo powinno zaspokoić gusta adeptów twórczości Grief, Dystopia, Buzzov?en, a nawet Abscess. Zapraszamy do przedpremierowego odsłuchu na łamach Musick Magazine.


Oprawą graficzną zajęli się dwaj muzycy PARH, Robert Passon oraz Rafał Strzemieczny, który w ten sposób komentuje przekaz słowno-muzyczny albumu:

?Zlepek patologicznych emocji, mizantropii i bezkrytycznej obserwacji społeczeństwa, spowitego mgłą beznadziei i rezygnacji, pełnego cywilizacyjnego smrodu gnijącego truchła ludzkiej moralności?.

https://soundcloud.com/musickmagazine/sets/odra-parh-split

Tomasz Osiński, wokalista O.D.R.A dodaje:

?Post apokaliptyczny surfing między budynkami osiedla WuWa. Nihilistyczny dryf na ostatnie piętra Trzonolinowca sterowane komputerem Odra seria 1305?.

Materiał ukaże się w formie klasycznego jewelcase CD za pośrednictwem Defense Records oraz Mythrone Promotion. Pierwsza możliwość ?fizycznego? nabycia płyty będzie miała miejsce 30 marca podczas Helicon Metal Festiwal II w warszawskim VooDoo Club (https://www.facebook.com/events/2187078101573768/).

Sprzedaż wysyłkowa pod adresami: defensemerch@gmail.com oraz mythroneprom@gmail.com

Więcej informacji:

O.D.R.A
https://www.facebook.com/odraband/

PARH
https://www.facebook.com/parhband/

Defense Records
https://www.facebook.com/defensemerch/

Mythrone Promotion
https://www.facebook.com/mythroneprom/