Musick Magazine

Metal Magazine

Przedpremierowy odsłuch nowego krążka R.O.D

Drugi album thrash metalowców z R.O.D, zatytułowany #SocietyKill  dostępny jest w całości do odsłuchu dzięki uprzejmości Musick Magazine. Płyta ukaże się 4 maja 2018 r. w formacie CD nakładem Defense Records/Mythrone Promotion, a premierę uświetni dwudniowa, jubileuszowa edycja Thrash Attack Lublin, na której oprócz R.O.D wystąpią m.in. Ulcer, Brüdny Skürwiel, Rotengeist i Deivos. Szczegóły na temat imprezy na Facebooku (https://www.facebook.com/events/176361943141243/)

R.O.D po doprawionym crossoverem debiucie Death for All zaostrza przekaz, co wprost przełożyło się na radykalizację kursu muzycznego. Gitarzysta Szlucher podsumowuje bezpardonową zawartość płyty krótko:

“#SocietyKill to środkowy palec skierowany do tej części społeczeństwa przez którą mamy chujnię. 5 lat pod górę i wiatr w oczy więc wkurwienie się udziela. Bez owijania w bawełnę, szybki strzał prosto między oczy. Walka trwa, a R.O.D wraca do gry!”

Wielbiciele ?Divine Intervention? i ?Diabolus In Musica? zostaną pogodzeni, a i miłośnicy nuty spod znaku Dark Angel i Infernäl Mäjesty znajdą coś dla siebie.

https://soundcloud.com/musickmagazine/sets/rod-societykill

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/razorofdeath/
https://www.facebook.com/defensemerch/
https://www.facebook.com/mythroneprom/