NOWY NUMER!

Musick Magazine nr 24

Kup w naszym Sklepie lub na Allegro!

Newsletter
Devilment pisze kolejny rozdział

Metalowy Devilment, któremu przewodzi Dani Filth (Cradle of Filth), ogłosił rychłe nadejście ich drugiego albumu „Devilment II: The Mephisto Waltzes”. Następca debiutanckiego „The Great And Secret Show” z 2014 r. ukaże się 18 listopada 2016 r. nakładem Nuclear Blast Entertainment.

Album został wyprodukowany, zarejestrowany, zmiksowany i zmasterowany w Grindstone Studios przez bliskiego przyjaciela i długoterminowego współpracownika – Scotta Atkinsa (Cradle of Filth, Behemoth, Sylosis).

Wszyscy w zespole czujemy nieokiełznaną ekscytację perspektywą ukazania się naszego kolejnego krążka „Devilment II: The Mephisto Waltzes”. Bardzo ciężko nad nim pracowaliśmy i – w porównaniu do debiutu – jest to album bardziej dojrzały i mroczny. Ja nawet nie wiem jak to sklasyfikować!”, komentuje Dani. „Okładkę płyty zaprojektowała zwyciężczyni wielu międzynarodowych nagród, Elena Vizerskayaaka Kassandra, której fotografia i foto-manipulacja doskonale uzupełnia tajemniczy i magiczny świat kreowany przez zespół. Zawartość książeczki została uzupełniona natomiast przez ilustracje Dana Goldsworthy’ego, który wcześniej współpracował m.in. z Accept czy Sylosis