NOWY NUMER!

Musick Magazine nr 32

Kup w naszym Sklepie lub na Allegro!

Newsletter
Ampacity, Entropia i Merkabah na wspólnej trasie.

Sześć miast odwiedzą w kwietniu Ampacity, Entropia i Merkabah. Trzeba przyznać, że ten zestaw to świetny pomysł. Szczegóły poniżej!

Trzy zespoły. Sześć miast. Jeden cel.
Trasa BEYOND THE MONOLITH to wspólne przedsięwzięcie trzech polskich zespołów reprezentujących różne muzyczne wszechświaty, połączonych zaś eksperymentalnym zacięciem i psychodelicznym pierwiastkiem jako wiodącymi elementami ich przekazu. Metal, jazz i rock w autorskim wydaniu przetną się u stóp Monolitu Wiedzy, przynosząc iskrę zrozumienia, które – przy sprzyjającym układzie gwiazd – stanie się również udziałem
słuchaczy.
Bring your own drugs.

Trasa organizowana jest w formie co-headliningu. Informacje na temat poszczególnych wydarzeń, kolejność występów oraz ceny biletów znajdą się w przypisanych im eventach.

Monolit zawita do:
08.04.2016 – Wrocław – Firlej
09.04.2016 – Kraków – Alchemia
10.04.2016 – Poznań – U Bazyla
28.04.2016 – Toruń – NRD
29.04.2016 – Warszawa – TBA
30.04.2016 – Gdańsk – Klub Żak

____________________________________
TMA-1: Ampacity
https://www.facebook.com/ampacityband/?fref=ts
https://ampacity.bandcamp.com/album/superluminal

Trójmiejski kwintet w oryginalny sposób mieszający space rocka, stonera, psychodelę, progresję i noise. Stawiają na długie, rozbudowane, i w większości instrumentalne utwory. Ich debiut ?Encounter One?, znalazł się w wielu podsumowaniach najlepszych płyt 2013 roku. Od tego czasu zagrali kilkadziesiąt koncertów w kilku europejskich państwach. Obecnie promują swój drugi album wydany nakładem Instant Classic – ?Superluminal?.

TMA-2: Entropia
https://www.facebook.com/mourningentropia/
https://entropia.bandcamp.com/

Entropia to powstały w 2007 roku w Oleśnicy zespół grający psychodeliczny metal. Po premierze debiutanckiego albumu ?Vesper? w 2013 roku, przyjętego entuzjastycznie przez publiczność i krytyków, Entropia miała okazję zagrać na scenach siedmiu europejskich krajów. Obecnie promują nowy album ?Ufonaut? wydany pod szyldem Arachnophobia Records – zapis napędzanej chemią szamańskiej transcendencji.

TMA-3: Merkabah
https://www.facebook.com/merkabahpl/?fref=ts
https://merkabahpl.bandcamp.com/album/moloch

Kwintet z Warszawy założony pod koniec 2007 roku. Progresywna psychodela, łamańce i hałasy opatrzone kwaśnymi wizualizacjami tworzonymi na żywo. Ostatnia płyta formacji – ?Moloch?, wydana przez Instant Classic, znalazła się w czołówce wielu zestawień najlepszych polskich płyt 2014 roku. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na nowy album.