NOWY NUMER!

Musick Magazine 1/2018

Kup w naszym Sklepie lub na Allegro!

Newsletter
Sphere: nowa płyta w Deformeathing Production

Trzeci pełny album warszawskiego SPHERE „Mindless Mass” ukaże się z nalepką Deformeathing Production już 19 czerwca 2015 r. Spodziewajcie się brutalnego death metalu w najczystszej postaci! Mocnego, ciężkiego, gitarowego  albumu, z sieczką blastów i wściekłych wokali. 

Jak mówi zespół „jest to naturalna konsekwencja drogi obranej na „Homo Hereticus”, muzycznie dojrzalsza, lirycznie mniej symboliczna, bardziej dosadna. Nie ma przebacz, morda w piach i dociskamy butem”.

Album, z gościnnym udziałem Jacka Hiro, który nagrał solówkę do utworu „Leash”,  został zarejestrowany w Sound Division Studio, z überasem Filipem „Heinrichem” Hałuchą za gałkami, który też zmiksował i wyprodukował album.

Okładką i szatą graficzną zajął się lubelski magik P., mający w swoim portfolio grafiki dla Origin, Witchmaster, Infernal War czy Impiety. Całość będzie wydana w formie digipacka z 12-stronnicową książeczką.

sphere_mindless_mass_cd_cover_shop

Album można zamawiać pod poniższym linkiem:

http://deformeathing.com/index.php/sphere-mindless-mass-cd-digipack-pre-order.html

Sprawdzić w jakiej formie jest SPHERE na żywo można cały czas, zespół koncertuje po całym kraju. Szczegóły na fejsbukowym profilu www.facebook.com/damnedSphere

Klip do promującego płytę „Society Foetus” można znaleźć tu: